Internet Explorer -selainta ei enää aktiivisesti tueta. Suosittelemme käyttämään sivustoamme esimerkiksi Google Chrome tai Mozilla Firefox -selaimilla.
Ruoka ja reseptit
Uusimmat reseptit
Arkiruoka
Kasvisruoka
Edullinen ruoka
Terveellinen ruoka ja ravitsemus
Ilmastoystävällinen ruoka
Kauden kasvikset
Sesonkikala
Yrtit
Hävikkivinkit
Leivonnaiset
Ässäkokki
Kokkaa Kotimaista
Uutuustuotteet
Kesä
Grillaus
Helppoa kesäruokaa
Helleruokia
Mökkiruokia
Kesäleivontaa
Mansikka
Raparperi
Kesäkurpitsa
Peruna
Varhaiskaali
Elämä ja ihmiset
Uusin lehti
Samarbete
Osallistu
Tilaa uutiskirje
Parempi paikka elää
Ihmiset
Fiksua taloudenhoitoa
Laumasuoja-podcast
Edut ja vinkit
Suosikit
Kirjaudu
Hae reseptejä ja artikkeleita
Hae
Ruoka-apua tarvitseville S-ruokakaupoista
Teksti:
Yhteishyvä
Kuvat:
SOK
Julkaistu: 15.12.2014
Muokattu: 31.8.2020
S-ryhmän ruokakaupoilla on yli 100 ruoka-apukumppania ympäri Suomen. Tällä videolla esitellään kaksi ruokalahjoituskumppania pääkaupunkiseudulta.
Jaa
Lisää aiheesta
Mun kauppa
Uusimmat
Matkailu
14.6.2022
Luokkaretki on ollut monelle ensikosketus Helsinkiin – kestosuosikkeja ovat olleet Eduskuntatalo, Ateneum ja Kaivopuisto
Matkailu
14.6.2022
Vau, mikä uutuuskohde! Tykkimäki Resortissa pääsee perhehuviloista poreisiin ja savusaunasta järveen
Elämä
18.5.2022
Bolognesea, kanansiipiä ja premiumpizzaa – yhä useampi syö ostosreissun yhteydessä tai ostaa annoksen mukaan
Elämä
13.5.2022
Ruoan hintavertailua eri kauppojen välillä voi tehdä nyt näppärästi myös itse, vaikka kotisohvalta käsin
Mun kauppa
4.5.2022
Uudistuneessa Kappelissa voi ihailla arvotaidetta kahvitellessa – helsinkiläisten olohuone on myös turistien suosikki
Poimi parhaat asiakasomistajan edut nyt myös verkosta
Kirjaudu ja katso etusi!
Jaa
Sulje mainos
Sulje mainos